.

.

MEINAISEN Пред Усна Спојлер,за Мерцедес-Benz C-Класа 2014-2017 W205,Карбонски Влакна Пред Усна,Преден Спојлер Deflector

MEINAISEN Пред Усна Спојлер,за Мерцедес-Benz C-Класа 2014-2017 W205,Карбонски Влакна Пред Усна,Преден Спојлер Deflector

DEN 2347.20

Износот
Залиха

1.Квалитет и Fitment : Сите наши браник усни одат низ ригорозна контрола на квалитетот инспекција и се тест подготвен да ве уверам дека добивате квалитетен производ кој одговара на вашето возило. 2.усна спојлер е брз, лесен и ниска цена начин за да додадете агресивна спортски автомобил изглед на вашиот автомобил!. 3.Со цел да се вклопи возило, како што е наведено, додава поинаков изглед на вашето возило од акции, може да биде обоен или инсталирани како е. 4. Топло потсетување : Со цел да се избегне автомобил сопственици се неквалификувани во инсталацијата, неправилна работа и да го оштети производот или инсталација слабост, се препорачува автомобил сопственици се инсталира во близина на одржување точка!Ви благодариме!. 5.Јаглерод усна функција : Да се обезбеди елегантен и личен изглед,Предниот браник guard анти-судир заштитна,заштита од инциденти од приоди за автомобили,брзина на удари и curbs.заштита на автомобили од судир и да се ублажи штетата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи