.

.

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Спојлер одговара за Мерцедес Benz CLA Класата W118 2019-2020 Опашка Крило на Задните Трупот Капак Спојлер Крило Компатибилен Фабрика Штекер

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Спојлер одговара за Мерцедес Benz CLA Класата W118 2019-2020 Опашка Крило на Задните Трупот

DEN 1439.76

Износот
Залиха

【Обичај се Вклопуваат】Оваа багажникот јаглерод спојлер одговара за Мерцедес Benz CLA Класата W118 CLA200 CLA250 2019 2020. 【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со мат финиш, го направите вашиот автомобил повеќе луксузни.Кутијата е во светлината, бидејќи тоа е вистинска карбонски влакна. 【 Прекрасен Изглед】Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како sportier автомобил, тоа додава повеќе downforce и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед.Сјајни спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, тоа го прави добри перформанси во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски. 【Високи Перформанси Функционална 】задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возачот се чувствува поудобно. 【Лесно да се Инсталира】Оваа Багажникот Усна Спојлер е инсталиран со самолепливи ленти.FITMENT : За Мерцедес-Бенц CLA200 2020 Прогресивна Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2020 База Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2020 4 Matic Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA200 2019 Спортски Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA200 2019 База Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2019 4 Matic Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2019 4 Matic Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2019 База Седан 4-Вратата За Мерцедес-Бенц CLA250 2019 Спортски Седан Со 4 Врати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи