.

.

SHENYUAN Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер за bmws 3 Серија G20 G28 Спорт 2019 2020 Автомобил Задните Diffuser Усна Спојлер Guard Карбонски Влакна

SHENYUAN Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер за bmws 3 Серија G20 G28 Спорт 2019 2020 Автомобил Задните Diffuser

DEN 1303.20

Износот
Залиха

Користете само-прислушување завртки и лента за да го инсталирате, која е побезбедно и го зајакнува заштита.Професионалната инсталација е препорачливо.Duable и долг животен век.Ефикасно да се заштити и да направите вашиот автомобил тело.Совршена промена на вашите стари или оштетен предниот браник.Цврсто, не е лесно да падне.Поради прирачник за снимање, ќе има отстапувања помеѓу вистински објект и слика, но тоа нема да влијае на употребата на сила.Ве молиме потврдете дали тоа е компатибилна со вашиот автомобил, ви благодариме!Автомобил Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер за bmws 3 Серија G20 G28 Спорт 2019 2020 Автомобил Задните Diffuser Усна Спојлер Guard Јаглерод Fiber Features : -Duable и долг животен век.-Ефикасно да се заштити и да направите вашиот автомобил тело.-Совршена промена на вашите стари или оштетен предниот браник.-Цврсто, не е лесно да падне.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи