.

.

Полица Тенџере Рек Тенџере Капак Организатор Ѕид Монтирани Пан Тенџере Организатор Ѕид со 5 Куки за Домот, Ресторан, Кујнски Садови, Прибор

Полица Тенџере Рек Тенџере Капак Организатор Ѕид Монтирани Пан Тенџере Организатор Ѕид со 5 Куки за Домот, Ресторан, Кујнски

DEN 0.00

Износот
Залиха

-Кујна складирање рек : доволно да се продавница микробранови печки и други кујнски прибор, како што садови, зачини, конзервирана храна, мирудии, шишиња, чинии, садови и тави, итн., притоа оставајќи повеќе простор за контра и кујна, како и кујната Релативно чисти. -Индустриски квалитет ѕид-монтирани полица : Уживајте практичност и чистота во вашиот ресторан/бар/кафе кујна, полиран до висока-квалитет изглед, така што тоа може да се спречи рѓа и корозија во тешки комерцијални средини. -Кујната е чиста и уредна : Метал ѕид полиците може да се користи за да ги зачувате и прикажете го вашиот работи, на тој начин заштедувајќи време во наоѓање на објекти и простор.Се користи за потешки предмети и кујнски прибор, полица има капацитет од околу 40 kg и е рамномерно распоредени по целата површина. - Авто-собранието е брзо и лесно : минимум хардвер потребен за само-инсталација може да биде лесно да се инсталира и практичниот метал кујна полица на ѕидот може да се заштедат време, простор и пари!Комерцијални одделение тешки-должност квалитет, погоден за комерцијални и станбени употреба, лесно да се соберат и да го инсталирате.Оваа корозија-отпорни ѕид полица може да се справи со било која од вашите лични предмети и може да се користи за многу години. -Универзален дизајн : ѕидот полица е многу погоден за користење во било кујна, перална, чиста просторија, гаража или места за кои се бараат дополнителни складирање,дури и на отворено, исто така, може да се користат дома да се создаде практичен и модерна кујна изглед.Изберете од различни големини за да одговараат на секој кујна големина и кујна простор.Сите ние како чисти и да се среди кујната.Нашите микробранова печка полици ќе ви овозможи лесно продавница микробранови печки, toasters или други кујна опрема.Тоа може исто така да зачувате многу работи, зачини, ориз, cookers, прибор, гребење, итн.за да ја направите вашата кујна повеќе чисти.спецификација : материјал : metal Installation метод : за дупчење инсталација/6mm вежба малку drilling Colour : Black Weight : 40 kg Product Големина : 48*40*17cm / 18.9*15.7*6.7 inches53*40*17cm / 20.8*15.7*6.7 inches58*40*17cm / 22.8*15.7*6.7 инчи* Забелешка : Ние само го продаде микробранова печка стои, а остатокот се прикажани само како реквизити.Нашиот прирачник за мерење може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.Поради различни снимање алатки, бојата може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, но тоа нема ништо да се направи со квалитетот или квантитетот.Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме внесете нашата продавница, постојат многу други производи кои можат да ги задоволат вашите уникатни темперамент.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи