.

.

Слаби Може да Кулер [ 2 Pack ] Тенок Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Seltzer, Слаби Пиво во Лименки Coolie Слаби Изолатори, Може да Кулер Ракав Фламинго

Слаби Може да Кулер [ 2 Pack ] Тенок Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Seltzer, Слаби Пиво во Лименки Coolie Слаби Изолатори,

DEN 167.76

Износот
Залиха

[ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ] Одговара на повеќето од тенок може да се пие како Ноктот, Michelob Ултра, Crispin Роуз, Strongbow, Хајнекен тенок, Кокс и повеќе. [ СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ ] Трајни и флексибилни Мека Neoprene држи вашиот пијат топло или ладно и вашите раце се исуши. [ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ] Секоја Кулер Ракавот е внимателно sewed со рака.Тоа е одличен подарок за роденден, матура, bachelorette, свадби, партии и повеќе секојдневна употреба. [ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ] Само место пијалок над Ладилникот Ракав и да се поттикнат, без дополнителни средства се потребни. [ 100% ЗАДОВОЛСТВО ] Контактирајте со нас ако не сте задоволни, ние ви ветуваме дека ќе го направи тоа право за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи