.

.

Аргентина Лето Спортски Настани Подароци Deportes de Аргентина Кошарка 96-Пакет Може да Coolies Ладилници AR Кошарка

Аргентина Лето Спортски Настани Подароци Deportes de Аргентина Кошарка 96-Пакет Може да Coolies Ладилници AR Кошарка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Покажете ја вашата подршка за Аргентина со Аргентина спортски тема пијат кулер што го прави одлични спортски подароци за мажите, спортски gifs за жени, и многу повеќе.КОЛИЧИНА : Сте го избрале 96-пакет.Ќе добиете 96 може да coolies.Премиум полна боја сублимација печатење создава, енергична и долготрајна бои.ГОЛЕМИНА на : Сре 12 оз лименки или 12-16 оз шишиња.Набори станот за лесни за складирање.Машина перат.МАТЕРИЈАЛ : Премиум 1/8 инчи дебела со висока густина се отвори мобилен полиуретан пена држи кул пијалаци.ДИЗАЈН : На сликата дизајн ќе бидат поставени од двете страни на coolie, така што ќе може да се види од сите агли.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи