.

.

SAERI Вакуум Колба Капак Термос Шишиња Покрие Преносни Термо Кригла Затка Отворено Патување Изолирани Кригла Штекер Капак Додатоци(5.2 cm Црна, Сива)

SAERI Вакуум Колба Капак Термос Шишиња Покрие Преносни Термо Кригла Затка Отворено Патување Изолирани Кригла Штекер Капак

DEN 502.80

Износот
Залиха

Направени од храна одделение PP материјал, издржлив и без мирис.Кога фрлаат вода, 360 степени надвор од водата, адаптација стапка е поголема.Погоден за 4.5 cm/5.2 cm надворешни тема термос.Едноставно копче, висока запечатување силика гел прстен.Вакуум првенство маска, лесно да се чисти и да го замени. 2 големини можат да бидат избрани : дијаметар 4.5 cm/5.2 cm.Производите се вклучени : 1 x вакуум колба капак.Препорачливо е да се измери внимателно пред да го купат.Ако внатрешниот дијаметар на устата нерѓосувачки челик ѕид е меѓу 4.9 и 5.1, ако тоа е помалку од 5.2 cm, ве молиме туп на 5 см внатрешни капак.Количина : 1pc Color : Како се покаже во pictures Size : Diam 4.5 cm/5.2 cm Products се вклучени : 1 x Вакуум Колба Lid Material : Храна Одделение PPNOTE1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи