.

.

Lanxi Дрвени Не се лизга Wobble Balance Board –За Рамнотежа обука –Core сила за обука

Lanxi Дрвени Не се лизга Wobble Balance Board –За Рамнотежа обука –Core сила за обука

DEN 479.76

Износот
Залиха

Тежина : 1.7 кг , многу е лесно да се носат.Големина:7cm над земјата .Дијаметарот е 39.5 cm.Дебелината на одборот е 1.8 cm.Лесен за вашите раце да се одржи.Материјал : направен од премиум Дрво ,анти-лизгање мрзнување подлога, гума фондацијата.и други потрошни материјали може да поддржи и до 300 килограми.Функција : погоден за биланс на обука , основни сила за обука , подобрување на тело за координација, со цел за насочени мускулите, лигаменти и зглобови.Одборот е достапна за отворен и затворен вежбање.Одборот може да ротира 360 степени, и навалување нагоре и надолу во 15 степени .им овозможи на вашето тело да се движат напред и назад , од страна на страна.На cirular солидна дното, кој е направен од високо-квалитет притисок-отпорна пластика може да ги поддржи тежина и до 300 килограми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи