.

.

Froiny Пилатес Топката Јога Топката Јога Фитнес, Пилатес Топката За Вежбање Топката Gymnastic Топката Деца, Жени, Јога Топката(Случаен Боја)

Froiny Пилатес Топката Јога Топката Јога Фитнес, Пилатес Топката За Вежбање Топката Gymnastic Топката Деца, Жени, Јога

DEN 209.28

Износот
Залиха

Како што е усвоен од трајни и високо-квалитетни материјали во топка,која што ви овозможува на повеќето ригорозни тренингот / фитнес состојба.Плус, анти-пукна дизајн се користи во супериорен ПВЦ материјал, кој гарантира безбедноста е ставена во прв приоритет.Покрај тоа, топката е усвоен од високо квалитетен материјал, кој обезбедува лизга-отпор при користење на топката за вежбање.Текстурата на топка се чувствува прилично удобно.На тој начин, безбедноста на вежбање топката може да се гарантира.Вежба топката е направен од дебела и издржливи ПВЦ материјал.Материјалот е Еко-пријателски, латекс-слободните и не-токсични.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи