.

.

Tachiuwa 2X Жени Мажи Мека 25cm Топка за Јога Дома, Канцеларија, Теретана Релаксирачки Вежби Сина

Tachiuwa 2X Жени Мажи Мека 25cm Топка за Јога Дома, Канцеларија, Теретана Релаксирачки Вежби Сина

DEN 0.00

Износот
Залиха

Трајни, анти-пукна вежба јога топката. 100% сосема нов и професионални и квалитетни ПВЦ материјал.Може да се опушта мускулите и подобрување на циркулацијата на крвта.За внатрешна или надворешна употреба, за употреба дома, во канцеларија или салата.Универзална вежба алатка за обликување на целото тело.Опис : - 100% сосема нов и професионални и квалитетни ПВЦ материјал. - Трајни, анти-пукна вежба јога топката. - Може да се опушта мускулите и подобрување на циркулацијата на крвта. - За внатрешна или надворешна употреба, за употреба дома, во канцеларија или салата. - Универзална вежба алатка за обликување на целото тело.Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Дијаметар : прибл. 25cm / 9.84 инчен - Боја : Blue Package Вклучува : 2 Јога Balls Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи