.

.

Фитнес Губење на Тежината Опрема, Кикирики Масажа Топката Заострен Активира Точка Мускулите Олеснување Топката Фитнес Вежби Топката Погоден за Фитнес Вежби Телес

Фитнес Губење на Тежината Опрема, Кикирики Масажа Топката Заострен Активира Точка Мускулите Олеснување Топката Фитнес Вежби

DEN 0.00

Износот
Залиха

*Ергономски дизајн, безбеден и удобен за фитнес вежби.Мускулна сила обука и телото зграда, да ги задржи силен и моќен. *Тоа овозможува да се прави вежби било каде во било кое време за да се постигне вашите фитнес цели, идеален за работа од дома, во канцеларија, теретана, на отворено или дури и за патување. *Ќе можат да носат ги вежба вашата glutes,грбот, раката, рамото нозе, abs, и обликот на вашето совршено заоблен задник. *Лесен и брз начин за обликување на вашето тело Идеален за согорување на вишокот калории. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме подобра услуга!.Здраво, добредојдовте во мојата продавница, имам голем број на производи, секогаш постои една погодна за вас!Спецификации : Тип : Кикирики Јога Масажа Ball Material : ABS+EVASize : Double ball : 13cm x 7cm Single топка : 7cm x 7cm Color : Сина, Црна, Pink Weight : 900g Features : 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2. Работи добро на рака, рака, нозете итн.3. Текстурата на топката е деликатна и кожата пријателски, нема лесно да се лизга далеку.4. Ефикасно ја подобрува циркулацијата на крвта и dredge течност депозит во телото.5. Може да се направи едноставен авто-масажа на сврзното ткиво.6. Погоден за масажа на вратот, рацете, теле, Ахил' тетива и назад.Пакет се Вклучени : 1 x Кикирики Јога Масажа Ball In цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас, ве молиме потврдете дека објектот е погодна за вас при купување.Ако не сте сигурни, ве молиме да ми кажете бројот или да ми испратите некои слики, ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи