.

.

Голема Вежба Топката 75см со Нога Пумпа и Отпор Бенд, Удобно Birthing Топка за Бременост во Текот на трудовите и Породувањето, Анти-пукна & Стабилност

Голема Вежба Топката 75см со Нога Пумпа и Отпор Бенд, Удобно Birthing Топка за Бременост во Текот на трудовите и Породувањето,

DEN 449.04

Износот
Залиха

【Дебели и Цврсти】 Изработени од еколошки и не-токсични ПВЦ материјал, фитнес бол е цврсти доволно да се одржи вашата тежина и никогаш нема да се распрснувале. 【Лесно да се Надува】 Пумпи до лесно со вклучени нога пумпа и plug е тесна доволно да се задржи на воздухот од протекување. 【Против Пролизгување】 Премиум материјалот на топката за вежбање претставува убаво контрола на подот и ќе го задржи стабилен при користење на тоа. 【Muti Употреба】 Тоа е удобно да не водат, бременост вежби со јога топката и исто така, може да тргнете го болка во грбот додека седи на тоа како канцеларија стол. 【Големина и Пакет】 Вклучуваат 75см (29.5") дијаметар топката, нога пумпа, отпор бенд, 2 дополнителни приклучоци, приклучок отстранување алатка и прирачник за брза употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи