.

.

Vestil SSDSC-6 Водоотпорен Делови Скала, Нерѓосувачки Челик, 9 Должина x 7-1/2 Ширина Платформа, 6.6 lbs Капацитет

Vestil SSDSC-6 Водоотпорен Делови Скала, Нерѓосувачки Челик, 9 Должина x 7-1/2 Ширина Платформа, 6.6 lbs Капацитет

DEN 0.00

Износот
Залиха

Стабилна тежина читање во помалку од една секунда.Се одликува со солиден алуминиум домување и едноставен тастатура.Се префрлува помеѓу фунти и килограми за погодност.Не ' рѓосувачки челик за да се спречи рѓа.Овие размери се фати стабилна тежина читање во помалку од една секунда.Се одликува со солиден алуминиумски домување, од не ' рѓосувачки челик мерење пан, и едноставна тастатура.Се префрлува помеѓу фунти и килограми. 0.002 фунти Резолуција. 115 V 1-Фаза стандард.Платформа мерки 9" должина од 7-1/2" ширина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи