.

.

WAC Осветлување HR-3LED-T418S-W-БЛАГАЈНИЧКИ ПРЕДВОДЕНА од 3-Инчен 18-вати Вдлабнати Одредување на Светлината Прилагодливи Круг Трим со 3000K Боја Температура, Бакар Бакарни

WAC Осветлување HR-3LED-T418S-W-БЛАГАЈНИЧКИ ПРЕДВОДЕНА од 3-Инчен 18-вати Вдлабнати Одредување на Светлината Прилагодливи

DEN 4320.00

Износот
Залиха

3.5" 30-Степенот до 45 степени Прилагодливи Рефлектор Уреденост.Мулти-чип LED технологија за максимална осветленост.Бакар бронза никел заврши со 3000k боја температура. 35-Степен cut-off агол за контрола на сјајот. 50,000 час оценет живот.HR-3 LED-T418 S-W-БЛАГАЈНИЧКИ е WAC Осветлување Тесла - 3.5" Висока Излезна LED вградна светилка T418 30 Степенот до 45 Степен Прилагодливи Рефлектор Уреденост.Конструиран со состојбата на техниката на висок output LED технологија за оптимално термичка управување и топлина дисипација, НОВА Енергија Ѕвезда Тесла вдлабнати downlights нудат различни стилови и оптика, вклучувајќи точка, тесен и поплави зрак се шири.Овие премиум светилки испорача супериорни перформанси и со повисоки лумен излез од 50 W MR16 при користење на 60% помалку енергија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи