.

.

Симпатична Полжав Течен Сапун Фармацевт Рака Sanitizer Шампон Туш Гел за Складирање Шише Лицето Чистење Организаторот за Кујна Бања Прибор туш гел фармацевт

Симпатична Полжав Течен Сапун Фармацевт Рака Sanitizer Шампон Туш Гел за Складирање Шише Лицето Чистење Организаторот за

DEN 0.00

Износот
Залиха

✿ Направен од високо-квалитетни PP пластика, уникатен полжав форма, сокриени течни цевка дизајн, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и без мирис.Тоа може да се одржи на сите видови на шампон, рака сапун, туш гел, чистење и клима уред, итн. ✿ Тоа е едноставно и забавно да се користи.Притиснете на полжав школка за да се добие лосион од полжав е устата.Возрасните можат да го користат за да ги красат бањи и кујни, итн. ✿ Тоа може да ги красат вашата кујна, бања и соба, со што на вашата соба полна со виталност на природата.Нека вас и вашето семејство се обрне повеќе внимание на личната хигиена и измијте ги рацете внимателно со известување. ✿ Дизајнот на bionic полжав плукање течност е интересно и практично.Тоа е лесно да се размонтираат, лесно да се повторна употреба и чисти, и лесен за одржување. ✿ Деца ќе се третираат како играчка, која е многу едноставен за употреба и може да се дружиме и да си игра со полжави.Не користите лосион дека е премногу дебела или премногу слатка за да се избегне затнување на гасоводот.Симпатична Полжав Течен Сапун Фармацевт Рака Sanitizer Шампон Туш Гел за Складирање Шише Лицето Чистење Организаторот за Кујна Бања Прибор туш гел dispenser100% сосема нов и висок quality Features : Направен од високо-квалитетни PP пластика, уникатен полжав форма, сокриени течни цевка дизајн, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и без мирис.Тоа може да се одржи на сите видови на шампон, рака сапун, туш гел, чистење и клима уред, итн.Дизајнот на bionic полжав плукање течност е интересно и практично.Тоа е лесно да се размонтираат, лесно да се повторна употреба и чисти, и лесен за одржување.Тоа е едноставно и забавно да се користи.Притиснете на полжав школка за да се добие лосион од полжав е устата.Возрасните можат да го користат за да ги красат бањи и кујни, итн.Децата ќе се третираат како играчка, која е многу едноставен за употреба и може да се дружиме и да си игра со полжави.Тоа може да ги красат вашата кујна, бања и соба, со што на вашата соба полна со виталност на природата.Нека вас и вашето семејство се обрне повеќе внимание на личната хигиена и измијте ги рацете внимателно со известување.Не користите лосион дека е премногу дебела или премногу слатка за да се избегне затнување на гасоводот.Спецификација : Материјал : PPSize : прибл.17.5x7.2x11cm/6.89x2.83x4.33in Optional Бои : Црна, Coffee Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Течен Сапун Фармацевт (други додатоци демо на сликата не е вклучен!).

Декларираните карактеристики

Material:
PP
Size:
approx.17.5x7.2x11cm/6.89x2.83x4.33in
Optional Colors:
Black, Coffee
Quantity:
1 Pc
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Liquid Soap Dispenser (other accessories demo in the picture is not included!) :

Поврзани производи