.

.

Карл Занает Мини Занает Хартија Удар, Мини Срцето (CN12118)

Карл Занает Мини Занает Хартија Удар, Мини Срцето (CN12118)

DEN 232.56

Износот
Залиха

Облик Панч картичка за декорација од Јапонија стационарни бренд Карл Jimuki.Постојат многу форма и големина се достапни за серија.Модел : CN12118. Облик Панч картичка за декорација од Јапонија стационарни бренд Карл Jimuki.Постојат многу форма и големина се достапни за серија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи