.

.

IZHH Ладење Спреј Преносни USB Вентилатор Рачни Навлажнувачки Спреј Полнење Leafless Фанови (Жолт)

IZHH Ладење Спреј Преносни USB Вентилатор Рачни Навлажнувачки Спреј Полнење Leafless Фанови (Жолт)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ова Е Најновата Спреј USB Полнење Фан, Кој Може да Се Носи во секое време, Насекаде.Ова Е Најновата Clip-за Пренослива Батерија Фан Дека Може да Се Носи во секое време, Насекаде. 1 X Фан.Ви Овозможува Да Ги Дотерате Најдобро Правец На Ветер, Може Да Се Прилагоди На Агол Во Зависност Од Вашите Потреби, На Различни Бои За Вашиот Избор.Можете Да Изберете Во Зависност Од Вашиот Избор.Според Личните Потреби, Тоа Може Да Се Користи Како Десктоп Фан Или Рачен Фан.Многу Погоден За Канцеларија, Семејство, Патувања И Кампување.Овој Клип-на Фан Генерира Силна Природна Правец И Може Брзо да се Излади на Вас Долу.Тоа Е Многу Погоден За Патување, Одење, Џогирање, Queuing (Ред, Спорт, Итн.Стилски Џеб Вентилатор Кој Може да Се Користи За Децата Ден Подароци!.Ова е најновата спреј USB полнење фан, кој може да се носи во секое време, насекаде.Ова е најновата clip-за пренослива батерија фан дека може да се носи во секое време, насекаде.Капацитетот на батеријата : 600mah Allows можете да го прилагодите најдобро правец на ветер, може да се прилагоди на агол во зависност од вашите потреби, на различни бои за вашиот избор.Можете да изберете во зависност од вашиот избор.Може да се постави на маса или се одржа во рака.Овој клип-на фан генерира силна природна правец и може брзо да се излади на вас долу.Тоа е многу погоден за патување, одење, џогирање, queuing (ред, спорт, итн.Стилски џеб вентилатор кој може да се користи за децата ден подароци!1 x fan Product материјал : ABS + електронски components According за лични потреби, тоа може да се користи како десктоп фан или рачен фан.Многу погоден за канцеларија, семејство, патувања и кампување.Производ големина : за 17x7.5cm Description:Номинална моќност : 3 W1x USB полнење cable It има пишување функција и може да се прилагоди во три нивоа.Влезен напон : 5v.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи