.

.

BEBIRD Уво Восок Отстранување Endoscope Otoscope, ушната маст Смена Алатки, Обемот, со 1080P FHD Камера, 6 Led Светла, Безжични Поврзани, Компатибилни со iPhone, iPad, Android Паметни Телефони &

BEBIRD Уво Восок Отстранување Endoscope Otoscope, ушната маст Смена Алатки, Обемот, со 1080P FHD Камера, 6 Led Светла,

DEN 0.00

Износот
Залиха

【New Entry-Level Otoscope】 - Тоа е најновиот модел да ви помогне да знаете за новиот начин на уво восок отстранување.Тоа е безбедно, видливи и безопасно.Можете да се чисти вашиот уво внимателно со мека уво лажици преку видео на вашиот мобилен уред.Ајде да уживате во вашето ново искуство и да каже збогум на традиционалните слепи уво восок подигање. 【Стилски Дизајн и Пријателски Кориснички Интерфејс】 - најновиот модел е дизајниран да бидат полесни и лесно да се носат.Две меки заменливи уво лажици ќе не боли вашите уши.Преземете и инсталирате на СТАН, се поврзете на otoscope, се приспособат на уво лажица, тогаш можете да започнете да го проверите вашето уво и ги собереш вашето уво восок.Секој чекор е лесно за вас да работат.Исто така, можете да помогне во вашиот член од семејството за да се провери нивните уши. 【3 Мегапикселна & 1080 P Дисплеј】 - Со 3 мегапиксели камера, можете да го проверите вашето уво јасно на вашиот мобилен уред, и форматот на прикажување е 1080 P HD.Тоа, исто така, има 360° широк агол професионална одделение леќа, ви помага да ги отстраните уво восок полесно. 【Батерија & Постојана Температура Систем】 - На otoscope доаѓа со висок квалитет на литиум-јонска батерија, можете да уживате во времето на уво восок отстранување подолго. 6 силна led светилки може да ви помогне да се види на темно место јасно, постојана температура систем се осигура дека температурата на камерата нема да биде повисока од 25℃.Постојана температура систем го штити вашите уши од горење. 【Безжични и Широко Применливи】 - Ова otoscope работи со речиси сите на ios и Android уреди.Преземете стан, и contect до увото од обемот со wifi, можете да почнете да уживате во отстранување на ушната маст. ******Се чувствуваат слободни да контакт со нас on.com за било какви прашања, ние сме подготвени да ви помогнат да се реши прашања.******.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи