.

.

шминка организирање на држачот за четки lipstickers или усна сјај за носител со пластични бисери (ЗЛАТО)

шминка организирање на држачот за четки lipstickers или усна сјај за носител со пластични бисери (ЗЛАТО)

DEN 1199.76

Износот
Залиха

Ова рачно изработени шминка организатор карактеристики калено стакло и метал кроење ( злато рамка изработени од месинг,) 1lb пластични бисери & акрилик кармин divider.Олово-слободни и нема прашина.може да се одржи 15-25 четки, 2-3 убавина blenders шминка сунѓерот и 15 lipstickers или усна сјај.Тоа може да се користи како тоалет countertop, јасно коцка организација, личен организатор за биро за статистика, козметички организаторот за суета, накит складирање за еден countertop, јасни случаи за кујнски прибор, тоалет организација, спална соба салон, и др.големина : 8" w x 6" d x 8.25" H, големина можеби се разликуваат во 0.5" помалку или повеќе, бидејќи рачно изработени.шминка организирање на држачот за четки lipstickers или усна сјај за носител со пластични бисери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи