.

.

Навлажнувачки Влага Негување на Прополис Exfoliating Усна Маска Balm Подсечен, за Испукани Усни Суви Усни Брчките на Усните за Девојки, Жени и Мажи

Навлажнувачки Влага Негување на Прополис Exfoliating Усна Маска Balm Подсечен, за Испукани Усни Суви Усни Брчките на Усните

DEN 251.76

Износот
Залиха

[Придавам ВЛОГОВИ И ЗАШТИТА на ВАШИТЕ УСНИ] Нашата усна маска содржи екстракт од прополис, кои можат ефикасно да придавам влогови и придавам влогови на вашите усни и надополнува влага на усните.Тоа ќе ви донесе повеќе изненадувања и грижа од lip balm. [УСНИ НЕ СЕ ИСУШИ] Со годините, кожата на усните станува посува.Нашата усна маска за да може ефективно да се спречи фини линии и нежно да разлиствам вашата усните, прави вашите усни посовршен.Ајде да се направи поправка третман за вашите усни. [ПОВЕЌЕ ИСХРАНА И СИТЕ КРУГ ПРИДРУЖБА] Оваа усна маска содржи голем број на хранливи материи за да го хранам вашите усни, усна подобрување сувост, и да се грижи за вашите усни.Тоа може да се спротивстави на стареење и да се направи вашите усни помек и поздрава. [ПРОФЕСИОНАЛНИ ОДРЖУВАЊЕ] Кога вашиот клетки на кожата не се активни, колаген, мрежа која обезбедува цврстина на кожата и структура ќе биде срушен.Кожата потоа станува дехидрирани и форми фини линии и брчки.Усна маска брзо може да предизвика раст на нов колаген влакна и враќање на здрава и сјајна усните. [ШИРОК ПРИМЕНЛИВОСТ] мека и нежна текстура може да направи да се чувствуваат удобно кога се применуваат.Прополис и екстракт восок може да се смири и да се ублажат напнатоста на усните, што е многу корисно за повеќето усните.Нека скапоцени влага бидат заклучени во вашите убави усни.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New Item Type

Поврзани производи