.

.

Liftall EE1801NFX11 Најлон Веб Прашка, Окото и Окото Стил, Рамни Око, 1-ply, 1 x 11'

Liftall EE1801NFX11 Најлон Веб Прашка, Окото и Окото Стил, Рамни Око, 1-ply, 1 x 11'

DEN 582.24

Износот
Залиха

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Tuff-Запис за постојан идентификација, бара од БЗР.Традиционалните стандард во веб slings.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.TUFF-ОЗНАКА гаранции OSHA потребни информации трае животот на прашка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи