.

.

Ruisita 16 Парчиња виновата лоза Венци Лозата Гранка Венец Божиќ Ратан Венец Гарланд Декорација за Божиќ Одмор Занает или Свадба Резерви (16, 3 инчи)

Ruisita 16 Парчиња виновата лоза Венци Лозата Гранка Венец Божиќ Ратан Венец Гарланд Декорација за Божиќ Одмор Занает или

DEN 0.00

Износот
Залиха

Креативни Божиќ лозата венец : овие природни лозата garlands може да се користи за изработка на рачно изработени украси во Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките, денот на Вљубените, за да додадете повеќе убавината на вашето место.Природен материјал : секој венец се рака-плетени од традиционални, природни винова лоза, и издржливи, еколошки-пријателски и декоративни; имајте на ум, тие може да имаат мала боја разлика и големината на разликата.Идеален венец за декорација : употреба на овие природни венци како декорација за врати, ѕидови и прозорци во различни фестивали, свадби, партии, семејството скара, денот на Благодарноста, итн., за да креирате рустикален атмосферата.DIY е применливо : овие garlands може да се третира како полу-готови производи за да diy, но, исто така, погодна за декорација на вашата соба директно како селски одликувања; можете да го направите она што ви се допаѓа да се создаде различни уметнички дела и донесе вашиот дом со различни чувства.Количина : секој пакет вклучува 16 парчиња на венци со дијаметар од 3 инчи, што е доволно за дома, продавници, фабриките, канцелариите за употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи