.

.

Frcolor Божиќ Цвет Headbands со Вештачки Бери Флорални Круна Венци Headdress за Фестивал (Црвено)

Frcolor Божиќ Цвет Headbands со Вештачки Бери Флорални Круна Венци Headdress за Фестивал (Црвено)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Употреба : се дизајнирани како украс за Божиќ, свадба, забава, прослава и сл.Направени од премиум платно, овој венец е издржливи и убави.Враќање на оригиналните екологија, овој венец е убава и издржливи.Може да се користи и за шопинг центри, windows, ѕидови, семејство, канцеларии, хотели, синџири на продавници и други сцени изгледот.Големина : Околу 12 x 12 x 3.5 cm.Description This предмет е дизајниран како украс за Божиќ, свадба, забава, прослава и сл.Враќање на оригиналните екологија, овој венец е убава и издржливи.Тоа исто така може да се користи и за шопинг центри, windows, ѕидови, семејство, канцеларии, хотели, синџири на продавници и други сцени изгледот.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Крпа.- Големина : Околу 12 x 12 x 3.5 cm.Пакет Including1 x Бери Гарланд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи