.

.

Тешко ЕВА Мини Проектор за Носење Одговара за Miroir Елемент DLP Проектор M55, за Кодак Џеб RODPJS75, Црна

Тешко ЕВА Мини Проектор за Носење Одговара за Miroir Елемент DLP Проектор M55, за Кодак Џеб RODPJS75, Црна

DEN 359.76

Износот
Залиха

【Compatiblity】 Приближното Внатрешни Димензии : 4.5 инчи од 3.5 инчи со 1.12 инчи.Тоа компатибилен со Miroir Елемент DLP Проектор M55, за Кодак Џеб RODPJS75. 【Вода & Шок Отпорни 】 Вода resitant хард корица, поместена hydrofoam случај ја штити вашата камера од вода, испакнатини, шок и гребнатини. 【Спречи Пад Случајно】 Кука & јамка околу рака внатре, има проектор во место и го спречува проекторот од паѓање кога ќе се отвори случајот. 【Додаток Џеб】 Со мрежа џеб внатре, може да има дополнителни додатоци или други мали предмети. 【Carabiner】Доаѓа со carabiner па случај може да бидат исечени до вашиот појас јамка, патна торба или ранец.За безбедно да го носи вашиот проекторот со овој проектор тежок Случај дизајниран за тенок големина на проектор.Поместена hydrofoam случај го штити вашиот уред од испакнатини, шок и гребнатини.Dual патент отворање овозможува лесен пристап до уредот.Кука & јамка околу рака држи проектор во место во внатрешноста на случајот и го спречува проекторот од паѓање кога ќе се отвори случајот.Внатре во џеб има дополнителна опрема.Доаѓа со carabiner па случај може да бидат исечени до вашиот појас јамка, патна торба или ранец.Приближната Надворешни Димензии : 5 инчи од 4 инчи со 1.75 инчи Приближното Внатрешни Димензии : 4.5 инчи од 3.5 инчи со 1.12 инчи Тоа компатибилен со Miroir Елемент DLP Проектор M55 за Кодак Џеб RODPJS75.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи