.

.

LXH ESFDA-EP11 (2 Парчиња) Црна Окуларот Eyecup Око Купот на пронаоѓачот на изглед Одговара за Sony A7, A7S, A7R, О7 II, A7S II, A7R II, A58, A57, A65 Дигитални Камери

LXH ESFDA-EP11 (2 Парчиња) Црна Окуларот Eyecup Око Купот на пронаоѓачот на изглед Одговара за Sony A7, A7S, A7R, О7 II,

DEN 191.76

Износот
Залиха

Одговара на Sony A7, A7 S, A7 R, О7 II, A7 S II , A7 R II, A58, A57, A65 дигитални камери. 2 пакет Eyecup за Sony ја заменува вашата изгубен, оштетен или скршен окуларот.Штити пронаоѓачот на изглед од влијанието и гребнатини;Месеци лесно и безбедно да се пронаоѓачот на изглед.Повеќе удобно гледање со очила и му помага да го блокираат несаканите светлина.Ве молиме имајте во предвид дека тоа не е мека на допир.LXH Производ Моменти Одговара на Sony A7, A7 S, A7 R, О7 II, A7 S II , A7 R II, A58, A57, A65 дигитални cameras It работи како амортизирање околу камерата е окуларот, која обезбедува заштита за камерата е окуларот.Без разлика што носат eyeglass или не, шупливи гума на eyecup е удобен за вашата eyelid контакт и вашите очила.Тоа ги импресионира вас, удобно чувство следниве пријатно искуство.Месеци лесно и безбедно во пронаоѓачот на изглед за Замена за SONY ФДУ-EP11 eyecup Компатибилност Одговара на Sony A7, A7 S, A7 R, О7 II, A7 S II , A7 R II, A58, A57, A65 дигитални камери Пакетот вклучува : 2 x ФДУ-EP11 Eyecup.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи