.

.

NJZY Метеоролошка Станица Hygrometer Влажност Мерач Индикатор Затворен Термометар Безжични Дигитални Температурата и Влажноста на воздухот се Следи Часовник

NJZY Метеоролошка Станица Hygrometer Влажност Мерач Индикатор Затворен Термометар Безжични Дигитални Температурата и Влажноста

DEN 1084.80

Износот
Залиха

★Голем LCD екранот се : висок квалитет на LCD екранот, разумни се прикаже предмети, јасно клучните точки, око-фаќање на фонтови, и ефикасен око за заштита. ★45 степени естетски агол на гледање : 45 степени агол заградата се согласува со визуелната естетика и може да биде избалансиран на маса за да се добие мулти-агол на гледање ефект. ★Температура и влажност, уреди со покажувач на функцијата : вградени во увезената интелигентни сензор на влажност, во реално време следење на внатрешна влажност, со удобна и лесна средина. ★Температура и влажност, мерење : На температура и влажност, сензорот има посилна уреди со покажувач на способност, како и на внатрешните плочки на табла усвојува германски стил компонента обврзувачки процес за да се обезбеди автентичноста на откривање на податоците. ★НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ : Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Барање за нашиот бренд име, внесете нашата продавница и да видиме повеќе производи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи