.

.

Удобен Нозе Бебе Патики Влечки

Удобен Нозе Бебе Патики Влечки

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Овие слатки мали влечки дизајниран да изгледа како нашите возрасни влечки.Бебето може да изгледаат исто како мама или тато.Влечки доаѓаат со факултативниот hangcord.Се откажам влечки како украс или на вашиот ретровизорот како оние коцки ќе се користи за да ја видите.Удобен Нозе бренд влечки, лиценциран од Сè Удобен.Увезени.Достапни само во 1 големина. 1 големина одговара на повеќето бебиња од раѓање до 9 месеци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи