.

.

Жените на Мажите Наредени Мостови, Зимски Влечки Дома Куќа Чевли Топло Кадифен Руно Поставата Градина Мостови, Отворен и Затворен Маски

Жените на Мажите Наредени Мостови, Зимски Влечки Дома Куќа Чевли Топло Кадифен Руно Поставата Градина Мостови, Отворен

DEN 0.00

Износот
Залиха

Д-р помогне во олеснување на заеднички нога болки од стоење или одење во текот на целиот ден.Меки Faux Крзно Обрабени Сабо : Дизајниран со удобност кадифен руно обвивка, која ги опфаќа нозете многу добро и да понудат на екстремно топло.Биланс на функционалноста и топлина, одлична за внатрешна влечки но aslo совршени за на отворено.Издржливи s Ден, Нова Година, подароци за роденден родители, партнери, пријателки, пријатели, колеги, роднини и деца.Класичен Стил Влечки доза не треба лак поддршка.Но Надградба Стил Влечки има лак поддршка, ако треба лак поддршка, можете да изберете Надградба стил, кој може да додаде амортизирање и удобност; помогне да се ослободат заеднички нога болки од стоење или одење во текот на целиот ден.Дизајниран со удобност кадифен руно обвивка, која ги опфаќа нозете многу добро и да понудат на екстремно топло.Биланс на функционалноста и топлина, одлична за внатрешна влечки но aslo совршени за на отворено.Лесни, издржлив и Не се лизга гумени единствена ви помага да одиме повеќе постојано.Д-р ѓон не само што обезбеди добра шок апсорпција, но, исто така, обезбедува заштита на подот од гребнатини.Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, како што се готвење во кујната, играјќи си со вашите деца, пиење попладне чај во градината, одење на кучето, или се случува надвор да знак за парцели.По долго ден напорна работа, сите ние сакаме да се направи е да ги тргнеме заморно чевли, а потоа се лизга во еден пар на удобен влечки.Седи на троседот со шолја кафе и да уживаат во ТВ шоу.Нашата атмосфера и мека мостови, влечки на одличен избор за вас да се релаксира нозете ваши во куќата. Различни стилови за да изберете : Класични (Без лак поддршка) и Надградба(Со лак за поддршка).Двете стилови се достапни во различни бои и големини, кои одговараат за мажите и жените од сите возрасти. Моден нов стил, лесни.Тоа може да се прилагоди на слајд пантофли или сандали со backstrap.Ги исполни вашите различни барање. Се лизга на маски, лесно да се лизга во и полетување. Високо-квалитетни материјали, топло доволно, така што ќе можат да уживаат во топлина во текот на студената зима. Совршен Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Нова Година, подароци за роденден родители, партнери, пријателки, пријатели, колеги, роднини и деца.Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, како што се готвење во кујната, играјќи си со вашите деца, пиење попладне чај во градината, одење на кучето, или се случува надвор да знак за парцели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи