.

.

Томи Hilfiger машка долна облека Памук Водат Багажникот

Томи Hilfiger машка долна облека Памук Водат Багажникот

DEN 939.36

Износот
Залиха

95% Памук, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 95% Памук, 5% Spandex.Мека гума за џвакање логото корселе.Џерси поврзана.Додадени се водат за мобилност.Контура торбичка.Памук џерси багажникот со додадени се водат за движење од класичен Американски кул Томи Hilfiger долна облека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи