.

.

KIKYO Врти Врвот Украс, Еко-Пријателски и Издржливи Магнетни Играчка за Домашна Декорација

KIKYO Врти Врвот Украс, Еко-Пријателски и Издржливи Магнетни Играчка за Домашна Декорација

DEN 266.16

Износот
Залиха

Лесен за ракување, употреба надворешна сила за да се направи тоа се врти, а потоа користете ја батеријата за да се направи тоа продолжи, додека батеријата не е наполнета.Квалитет на материјалот го прави тоа еко-пријателски и издржливи.Погоден за детска играчка и дома декорација, и, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите пријатели.Лесен и компактен стил е удобен за носење и чување.Тоа може да се вртат продолжи со часови, па дури и неколку дена без запирање. 1. Квалитет на материјалот го прави тоа еко-пријателски и издржливи.2. Тоа може да се вртат продолжи со часови, па дури и неколку дена без запирање.3. Лесен за ракување, употреба надворешна сила за да се направи тоа се врти, а потоа користете ја батеријата за да се направи тоа продолжи, додека батеријата не е наполнета.4. Лесен и компактен стил е удобен за носење и чување.5. Погоден за детска играчка и дома декорација, и, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите пријатели.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS + Metal
Battery:
9V Battery (Not Included)
Pedestal Size:
8.8 * 3cm/3.5 * 1.2in
Spinning Top Size:
2.2 * 1.9cm/0.9 * 0.7in
Package List:
1 * Pedestal :
1 * Spinning Top :

Поврзани производи