.

.

60 компјутери А6 Големина 6 Дупки Врзивно Џебови Проѕирна Пластика Врзивно Патент Папки Водоотпорен Патент Лабава Лист Кеси за Датотеки Документи Тетратки Картички

60 компјутери А6 Големина 6 Дупки Врзивно Џебови Проѕирна Пластика Врзивно Патент Папки Водоотпорен Патент Лабава Лист

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пакетот вклучува : ✔️ќе добиете 60 парчиња А6 големина 6 дупки датотека документ кеси, што е доволно за вас да се одржи различни елементи, можете да ги користите во канцеларија или во училиште.Мерење : ✔️ торба measures4.17 ИНЧЕН X7 ИНЧЕН , има доволно простор да се одржи различни предмети.Издржлив материјал : ✔️изработени од ПВЦ материјал, еден вид на пластични материјали, да ви даде меко чувство цело време, патент дизајн на врвот се направи полесно за да го отворите и затворите торба, трајни производи за долго време користење.Лесно да се направи разлика:✔️6 дупки удирани со тупаници датотека кеси во проѕирен дизајниран, да обезбеди погодност за вас да се направи разлика предмети во торба, добро за 6-прстен лаптоп врзивно средство,ќе можете брзо да се најде она што ви треба, со овие дупки, може да се соберат овие пластични кеси заедно да ги направи полесно да се организира.Практичен и повеќенаменски : ✔️може да се стави на вашата сметка, пари, канцелариски материјал, кредитни картички, лична карта, фотографии, фактури, stampe, приходи или други важни елементи во патент лабава лист кеси, класифицирање на вашите предмети и чувајте ги во уредна состојба, патент на врвот може да ви помогне да ги чувате вашите предмети подобро.A6 Врзивно Џебови Пластични Врзивно Zip Документот Носители Водоотпорен Лабава Leaf Material : направен од високо-квалитет, водоотпорен, солза-отпорни ПВЦ материјал.Ги штити вашите предмети од вода и прашина, е мека и може да се користи за долго time Easy да се направи разлика предмети : Ова 6-дупка документ за носител со проѕирен дизајн го прави лесно да се направи разлика предмети во џеб.Со овие дупки, ќе можете брзо да се соберат на пластични џебови за да ги направи полесно да се organise Practical да се користи : Можете да се стави на вашата фактура, пари, канцелариски материјал, кредитни картички, лична карта, фотографии, фактури, печати, потврди или други важни објекти во него, се класифицираат вашиот предмети и чувајте ги во уредна состојба; zip на врвот, ќе ви помогнат да ги чувате вашите предмети подобро џеб е 4.1 x 7 инчи и има доволно простор за да се одржи различни items Box содржина : Ќе добиете 60 x A6 документ паричници со 6 дупки, доволно за разни предмети, така што можете да ги користите во канцеларија или во училиште.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи