.

.

HuaShslt 300cm25mm Автомобил Тензија Јаже Вратоврска Надолу Рака Багаж Товар Lashing Силна Ratchet Појас со Метални Тока Влече Јажето Tensioner Нов автомобил Влече Јажето Забавува Ра?

HuaShslt 300cm25mm Автомобил Тензија Јаже Вратоврска Надолу Рака Багаж Товар Lashing Силна Ratchet Појас со Метални Тока

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тука е влече јажето, тоа е само вашиот големина.Одговара на сите возило големини ,Лесно да се користи.Бидете подготвени за ништо, со влече јажето од .Производот е тешка должност влече јажето кои можат да се користат во секоја ситуација.Чувајте вашиот автомобил на патот со овој сестран влече јажето.ELASTICATED да се намали тензијата на јаже.ВОЗИЛОТО да се имиња мора да има влечење окцето.Спецификација : Тип : автомобил тензија rope Quantity : 1pc Material : алуминиум легура + имитација најлон material Color : black Size : 300*2.5 cm/ 117.9*0.98 инчен(L*W)Нето тежина : 75g/2.65 oz Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Type:
car tension rope
Quantity:
1pc
Material:
aluminum alloy + imitation nylon material
Color:
black
Size:
300*2.5cm/ 117.9*0.98inch(L*W)
Net weight:
75g/2.65oz
Please note:
1. Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :
2. Due to the different display and different light,the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :

Поврзани производи