.

.

HuaShslt Автомобил Влечење Јаже Задебелена Најлон Прозрачна Забавува Рака 4m 5m Висока Јачина на Авто Приколка Итни Влечење Алатки Автомобил Додатоци автомобил Влече Ј?

HuaShslt Автомобил Влечење Јаже Задебелена Најлон Прозрачна Забавува Рака 4m 5m Висока Јачина на Авто Приколка Итни Влечење

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тука е влече јажето, тоа е само вашиот големина.Одговара на сите возило големини ,Лесно да се користи.Бидете подготвени за ништо, со влече јажето од .Производот е тешка должност влече јажето кои можат да се користат во секоја ситуација.Чувајте вашиот автомобил на патот со овој сестран влече јажето.ELASTICATED да се намали тензијата на јаже.ВОЗИЛОТО да се имиња мора да има влечење окцето.Спецификација : Материјал : Полиестер+nylon Size : жолта 4.7 cm*4m, сина 5cm*5m; Боја : жолта, сина (со светлосен ефект)носивоста : жолта 4 метри 5 тони, сина 5 метри 8 tons Hook облик : U-облик hookquantity : 1 Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Material:
Polyester+nylon
Size:
yellow 4.7cm*4m, blue 5cm*5m;
Color:
yellow, blue (with luminous effect)
Bearing capacity:
yellow 4 meters 5 tons, blue 5 meters 8 tons
Hook shape:
U-shaped hook
quantity:
1
Please note:
1. Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :
2. Due to the different display and different light,the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :

Поврзани производи