.

.

HuaShslt 8мм х 30m 5/16 инчен 100 метри Синтетички Крик Јаже Кабел линија со Напрсток за Јаже Bungee Ремени Забавува Јаже за Влечење за Рака Влече Јажето Тешки автомобилот Забав

HuaShslt 8мм х 30m 5/16 инчен 100 метри Синтетички Крик Јаже Кабел линија со Напрсток за Јаже Bungee Ремени Забавува Јаже

DEN 0.00

Износот
Залиха

Исклучително Светлина, Плови во Вода.Минимална се Водат и Не Ротациона.Посилно Од Традиционални Челични Кабли.Лесно да се Справи, Не Frays.Лесно Spliced.Објектот Должина : 30m Item Тежина : 1.6 kg Color : црвена, сива, сина, портокалова, жолта, црна, и др.Дијаметар : 8mm Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи