.

.

HuaShslt Шупливи Плетенка 4mm 5/32 10M 12 Насоки на Едрилица Крик Влечење Јажиња Јаже Bungee Ремени Забавува Јаже за Влечење за Рака Влече Јажето Тешки автомобил Влече Јажето За

HuaShslt Шупливи Плетенка 4mm 5/32 10M 12 Насоки на Едрилица Крик Влечење Јажиња Јаже Bungee Ремени Забавува Јаже за Влечење

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тука е влече јажето, тоа е само вашиот големина.Одговара на сите возило големини ,Лесно да се користи.Бидете подготвени за ништо, со влече јажето од .Производот е тешка должност влече јажето кои можат да се користат во секоја ситуација.Чувајте вашиот автомобил на патот со овој сестран влече јажето.ELASTICATED да се намали тензијата на јаже.ВОЗИЛОТО да се имиња мора да има влечење окцето.Насоки : 12 strand Tested на 6000 KG/8мм,5/16"Должина : 5m/10m Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи