.

.

HuaShslt 26cm автомобил Влече Јажето Забавува strapStrength Најлон Забавува Рака Универзален Автомобил Трки Забавува Јажиња Авто Приколка Јажиња Браник Приколка Max 2T Влечење ?

HuaShslt 26cm автомобил Влече Јажето Забавува strapStrength Најлон Забавува Рака Универзален Автомобил Трки Забавува Јажиња

DEN 0.00

Износот
Залиха

Висока јачина на полиестер : Тоа е вткаена во увезената лента ткаење машина, која е произведена со боење, висока температура сушење и пеглање.Може да се користи како декоративни маркер за да додадете чувство на убавина на автомобилот.Тоа е погодно за вас за да го повлечете автомобил далеку од сидриштето.Не користете повеќе од одобрените тонажа.Овој производ ќе се вклопи во доста било автомобили сепак некои промени може да бидат потребни како што се отстранување на браник, ситни дупчење, итн.Материјал : Polyester Strength : 2 tons Long големина : 26 CMPlease забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи