.

.

HuaShslt Висока Јачина на Најлон Забавува Рака Универзален Автомобил Трки Влече Јажето Авто Приколка Јажиња Авто Приколка Јаже Браник Приколка Влечење за Рака автомо?

HuaShslt Висока Јачина на Најлон Забавува Рака Универзален Автомобил Трки Влече Јажето Авто Приколка Јажиња Авто Приколка

DEN 381.12

Износот
Залиха

Тоа е вткаена во увезената лента ткаење машина, која е произведена со боење, висока температура сушење и пеглање.Може да се користи како декоративни маркер за да додадете чувство на убавина на автомобилот.Тоа е погодно за вас за да го повлечете автомобил далеку од сидриштето.Не користете повеќе од одобрените тонажа.Овој производ ќе се вклопи во доста било автомобили сепак некои промени може да бидат потребни како што се отстранување на браник, ситни дупчење, итн.Карактеристики : Материјал : Polyester Strength : 2 tons Long големина : 26 CMPlease забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи