.

.

Baomain 22-16 AWG Splice Задник Изолирани Електрични Wire Конектор Crimp Терминали, Црвена,100-Пакет

Baomain 22-16 AWG Splice Задник Изолирани Електрични Wire Конектор Crimp Терминали, Црвена,100-Пакет

DEN 158.16

Износот
Залиха

Конектор Големина : 0.5-1.5mm2 /22-16 AWG Кабел.Splices две жици.Максимална струја : 19НА.Бои : Црвена.Материјал : Vinly +Бакар + Tinplate.Опис : 100 терминали по Пак, Задник Splice Конектор, Solderless, 22-16 AWG, Мида.Спецификации : Задник Splice, 22-16 Guage терминали, Црвена, целосно изолирани.Splices 2 жици и тоа е винил изолирани.Максимална струја : 19 AHigh квалитет,лесен-за-користење и примена флексибилност дека професионалци побарувачката.Совршен за приколки, проекти и околу домот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи