.

.

Електричен Скутер Гуми 8 инчен Тркала Скутер Солидна Пневматици 200x50 Тркала Електрично Тркало центар Не-Пневматски Гуми за Електричен Скутер Електричен автомобил ?

Електричен Скутер Гуми 8 инчен Тркала Скутер Солидна Пневматици 200x50 Тркала Електрично Тркало центар Не-Пневматски Гуми

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди подобро шок апсорпција за вас. 200x50 тркала. 200x50 тркала електрично тркало центар не-пневматски гуми. 8 инчен Тркала Скутер солидна пневматици.Таа има силна применливост и е широко се компатибилни со истиот тип на гуми.Лесен за употреба и да го замени, прилагодени флексибилно и фиксна цврсто.И со носат-отпорни, трајни,не piercing Specification : Боја : како на сликата Материјал : 200x50 тркала Димензии : Дијаметар : 195mm Висина : 45mm Имајќи 6200 : 10мм Вратило Должина : 46mm Нето Тежина : 0.9 за Електричен Скутер Пакетот вклучува : Вклучувајќи 1 *200x50 тркала не вклучува инсталација instructions Stand фирма како традиционална гуми со целосно aerated услови.

Декларираните карактеристики

Color:
as picture
Material:
200x50 wheels
Size:
Diameter
eight:
45mm
Bearing 6200:
10mm
Shaft Length:
46mm
Net Weight:
0.9 for Electric Scooter
Package includes:
Including 1 *200x50 wheels Does not include installation instructions :
Stand firm like the traditional tire in fully aerated conditions. :

Поврзани производи