.

.

Jar Melo Рок Сликарство Колекции за Деца; Hide & Seek Рок Колекции, Занаети за Деца, Акрилна Боја за 10 Карпи, Уметности & Занаети Колекции за Деца, Идеален Порибување Stuffer

Jar Melo Рок Сликарство Колекции за Деца; Hide & Seek Рок Колекции, Занаети за Деца, Акрилна Боја за 10 Карпи, Уметности

DEN 383.76

Износот
Залиха

【КРЕАТИВНИ ИЗРАБОТКАТА】 Е добро уметности & занаети комплет за деца која ќе ги инспирира момчиња & girsl' креативност и имагинација.Овој занает за деца е наменета за да се поттикне креативноста, само-изразувањето и рака-на способност. 【МАГИЈА РОК СЛИКАРСТВО КОМПЛЕТ】 за полна боја спакувани со 10 мазни камења во реката избрани големини и форми за сликарство,12 бои разноврсна акрилни бои,2 наслика четки,1scratch алатка,1transfer налепница и 1 инструкции во нашата карпа сликарство колекции за деца. 【ВОДООТПОРЕН & SAFE БОЈА ЗА ДЕЦА & ПОЧЕТНИК】 Овој деца рок занает комплет содржи водоотпорен & не токсични акрилна боја што ви треба, со различни & светли бои, вашата прекрасна рок уметнички занаети може да се живее надвор без разлика на тоа што времето е како,долготрајни боење. 【ЗАБАВА HIDE & SEEK КАРПИ ИГРА】 Екранот на вашиот рок занаети во вашиот дом и градина или скриј нив низ градот или заедница и се шири радост и позитивност во вашето соседство.Среќни часови на отворено активност со вашите пријатели. 【ДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕЦАТА & ВОЗРАСНИ】Заврши рок уметност комплет Вклучува инструкции и трансфер налепници ќе се ослободи & искра вашата креативност,особено за деца и почетници.Е забавно & образовни подарок за сите возрасти и совршен s.т.e.м.проект.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи