.

.

Prettyia Дрво Дневник Стапови 12 инчен Долго 7 компјутери за Занаети Совршен за записи, Фото Реквизити, Декорација, - Карта во донесувањето Одлуки, Embellishments, Занает Логови,

Prettyia Дрво Дневник Стапови 12 инчен Долго 7 компјутери за Занаети Совршен за записи, Фото Реквизити, Декорација, - Карта

DEN 0.00

Износот
Залиха

Должина Околу 30cm/12inch.Дијаметар Приближно 15-25мм/0.6-1inch.Тие се чисти и се сушени на воздух во зимно време, но во лето на сонце и ветер исушени.Додадете шарм и убавина на вашиот простор за живеење, брак, забава, итн.Одлично за двете затворен или за употреба на отворено.Прекрасни природни ДРВО се НАЈАВИТЕ со кората, Селски Дом Embellishments дрвен Стап Род.Одлична декорација дома, за Посебни ноќи, настани, вечери, Роденден Партии, Божиќ Декорација, Како Ноќни Табела Светлината, Околината ноќи во градина, двор, кампување, Ресторани, клубови, продавници, и многу повеќе.Стотици користи за уметности, занаети, хоби, свадби декоративни идеи и општи изработката, дома декор, пастирски фотографирање на реквизити и многу повеќе.Опис : - Убава природна ДРВО се НАЈАВИТЕ со кората, Селски Дом Embellishments дрвен Стап Род. - Тие се чисти и се сушени на воздух во зимно време, но во лето на сонце и ветер исушени. - Стотици користи за уметности, занаети, хоби, свадби декоративни идеи и општи изработката, дома декор, пастирски фотографирање на реквизити и многу повеќе - Одлична декорација дома, за Посебни ноќи, настани, вечери, Роденден Партии, Божиќ Декорација, Како Ноќни Табела Светлината, Околината ноќи во градина, двор, кампување, Ресторани, клубови, продавници, и многу повеќе. - Додадете шарм и убавина на вашиот простор за живеење, брак, забава, итн.Одлично за двете затворен или за употреба на отворено.Спецификација : - Материјал : Дрво Бои : дрво боја - Должина Околу 30cm/12inch - Дијаметар Приближно 15-25мм/0.6-1inch Package Вклучува : 7 парчиња природно дрво log We во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи