.

.

О'Neill Жените Основните Кожи UPF 50+ Краток Ракав Осип Guard

О'Neill Жените Основните Кожи UPF 50+ Краток Ракав Осип Guard

DEN 415.20

Износот
Залиха

87% Полиестер, 13% Elastane.Увезени.Рак на кожата Фондацијата Препорачува Производот; UPF 50+ Ултравиолетова Заштита.Совршен За Сурфањето, Пливање, Гребло Спорт, Пловењето, И Плажа Дена.Удобно Уште Трајни 6oz Полиестер/Spandex Изградба.Минимална Цвест Сместување За Максимална Осип Заштита.Перформанси Одговара : Форма-Фитинг Тесни Слој Се Вклопува Како Втора Кожа.Светски познатиот О'Neill квалитет во вредност управувано цени.Основните Кожи нуди U. P. F. 50+ Ултравиолетова Заштита со чисто дизајнирана графика и минимален цвест сместување за осип превенција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи