.

.

WYTong Мажите Пешачење Панталони Лето Спортски Панталони Инструментално Мулти-џеб Солидна Боја на Панталони Секојдневен Панталони

WYTong Мажите Пешачење Панталони Лето Спортски Панталони Инструментално Мулти-џеб Солидна Боја на Панталони Секојдневен

DEN 623.76

Износот
Залиха

Памук полиестер.Увезени. 【Материјал】 Материјал-Удобно ткаенина Високо-квалитетни водат ткаенина, ќе добиете удобно и тенок изглед, со поголем опсег на движење и без приклучни Шевовите предизвика непотребни притисок. 【Карактеристики】 дише и влага-wicking материјал обезбедува поголема удобност за време на активности на отворено и пешачење, исчезнува, се смалуваат-доказ и анти-навремено, овој машки комбинезон се соодветни за секојдневно носење. 【Секојдневен】Кога ќе одиме на плажа во вашиот секојдневен кошула и сандали, можете да изгледа опуштено, удобно и кул. 【Натпревар】Традиционалните секојдневен панталони-класичен и разноврсна, ова директно нога машки комбинезон има еластичноста и флексибилност за слободно движење.На трајни инструментално структура го прави овие панталони-мора да има објект во гардероба за годините што доаѓаат. 【Прилики】Повод-погодна за рекреација и отворено слободно време се носат, како што се пешачење, патуваат, скијање, велосипедизам, одење, кампување, mountaineering, лов, mountaineering, итн. =====☀️☀️☀️ Објектот спецификите ☀️☀️☀️===== : Сезони : Четири Сезони Пол : Мажи Прилики : Спорт,Плажа и Неформални Шаблон тип : Solid Style : Мода Должина : Long Fit : Одговара за големина =====☀️☀️☀️ Карактеристики ☀️☀️☀️===== 【Материјал】Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и е издржлив доволно за да се задоволат вашиот секојдневно носење. 【Карактеристики】Мода и модерен дизајн се направи повеќе привлечна. 【Големина】ве Молиме погледнете го големина шема на слика пред ставање на ред. 【Натпревар】Може да одговараат на вашите чевли на различни стилови. 【Прилики】Удобно материјали се многу погодни за на плажа и обичните, и јас верувам дека ќе ви се допадне нив.Пакетот вклучува : 1 PC Панталони =====☀️☀️☀️ Големина на табелата ☀️☀️☀️===== == ❤Големина : M Половината : 72cm/28.35" Хип : 96cm/37.80" Должина : 96cm/37.80" == ❤Големина : L Половината : 76cm/29.92" Хип : 100cm/39.37" Должина : 98cm/38.58" == ❤Големина : XL Половината : 80см/31.50" Хип : 104cm/40.94" Должина : 100cm/39.37" == ❤Големина : XXL Половината : 84cm/33.07" Хип : 108cm/42.52" Должина : 102cm/40.16" == ❤Големина : XXXL Половината : 88cm/34.65" Хип : 112cm/44.09" Должина : 104cm/40.94" Боја : Сива | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи