.

.

Вера Бредли Жените Потпис Памук Широк Lanyard

Вера Бредли Жените Потпис Памук Широк Lanyard

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.ПОТПИС ПАМУК Од ткаенина што знаете & љубов, нашиот quilted памук е лесен уште издржливи, & доаѓа во различни шарени дезени.ЗАДРЖЕТЕ ја ВАШАТА МАСКА - користете го приложениот клип како корисна лицето маска носителот клип, едноставно прикачите вашата маска и нека се откажам кога не е во употреба која помага да се задржи можете безбедно додека имајќи го надвор од други површини - одлична за деца лицето маска, како и.ПОСТАВЕН ДЕТАЛИ голем hummer затворач ви овозможува лесно да ги приложите вашите ID додека клучната прстен придава безбедно да копчиња и други мали предмети.ХРАБРА БОЈА Никогаш не ја изгуби својата копчиња или ИДЕНТИФИКАЦИЈА во длабочините на вашиот багаж, чанта, или ранец со лесно препознатливи светли бои.ХРАБРА БОЈА Никогаш не ја изгуби својата копчиња или ИДЕНТИФИКАЦИЈА во длабочините на вашиот багаж, чанта, или ранец со лесно препознатливи светли бои.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Потпис прстен Значка клип Место чисти со благ детергент исплакнете темелно да се постават рамен да се исуши.Вера Бредли ID носителите на функцијата совршено како значка држачот за држачот, ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот, мал паричник, медицинска сестра значка носителот или медицинска сестра ID носителот, и се доволно мали за да се стави на вашата Вера Бредли lanyard да се создаде свој lanyard со ID држачот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи