.

.

Вера Бредли Жените Потпис Памук Широк Lanyard

Вера Бредли Жените Потпис Памук Широк Lanyard

DEN 0.00

Износот
Залиха

100% Полиестер.Увезени.ПОТПИС ПАМУК Од ткаенина што знаете & љубов, нашиот quilted памук е лесен уште издржливи, & доаѓа во различни шарени дезени.ПОСТАВЕН ДЕТАЛИ голем hummer затворач ви овозможува лесно да ги приложите вашите ID додека клучната прстен придава безбедно да копчиња и други мали предмети.ХРАБРА БОЈА Никогаш не ја изгуби својата копчиња или ИДЕНТИФИКАЦИЈА во длабочините на вашиот багаж, чанта, или ранец со лесно препознатливи светли бои.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА Широк Lanyard мерки 19 инчи висок & 1 инчен широк.Потпис прстен Значка клип Место чисти со благ детергент исплакнете темелно да се постават рамен да се исуши.Вера Бредли ID носителите на функцијата совршено како значка држачот за држачот, ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот, мал паричник, медицинска сестра значка носителот или медицинска сестра ID носителот, и се доволно мали за да се стави на вашата Вера Бредли lanyard да се создаде свој lanyard со ID држачот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи