.

.

Ајде да Одиме Брендон Знаме 3x5 Нозе Со Месинг Grommets Живописни Бои И Згаснат Доказ Отворено Внатрешна Декорација FJB Знаме

Ајде да Одиме Брендон Знаме 3x5 Нозе Со Месинг Grommets Живописни Бои И Згаснат Доказ Отворено Внатрешна Декорација FJB

DEN 310.80

Износот
Залиха

Голема големина знаме : Ова Ајде да Одиме Брендон Знаме не е во големи димензии-90*150cm/3*5 ft, со цел да се постигне максимален ефект.Висок квалитет на материјалите : нашето знаме е направен од 100% висок квалитет на полиестер, која може да издржи и абење на отворено лоши временски услови и одржување на светли бои за долго време!.Дизајн : дигитално печатење, нашето знаме прифаќа креативни и оригинални уметнички дела, со светли бои, виталност и светлината.Повод : Идеја За Декорација За Внатрешна Или Надворешна Употреба.Одлично За Куќа Оркестарот Патио Знаме & Соба Ѕид & Покрив.Исто Така, На Јавна Површина : Средно Училиште Колеџ Dorm Игралишта За Да Го Прикажете Вашиот Став.БРЕНД : Тука е одличен знаме.Нашиот бренд е JERANT ЗНАМЕ.Сите знамиња имаат квалитет ветување.Било каков проблем, не двоумете се да се поврзете ме!. "Направени од 100% полиестер кој е посилен и' рѓа-доказ.Двојно Тешки Крои за Да се спречи знамиња од тоа да биде уништена, освен, ние бидете сигурни дека секој раб е двојно stitched со тешки и дебел конец за шиење.Издржливи Месинг Grommets Grommets се копчињата за остварување на квалитет на знаме, ние секогаш се користи издржливи, убаво полиран grommets за да се обезбеди долгорочна употреба на вашиот знамиња.".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи