.

.

Националната Шпанска Наследство Месец Знаме Шема Градина Знаме 28x40 Инчен Двојно Двострано Отворено Надвор Украси Куќа Оркестарот Знамиња

Националната Шпанска Наследство Месец Знаме Шема Градина Знаме 28x40 Инчен Двојно Двострано Отворено Надвор Украси Куќа

DEN 1747.20

Износот
Залиха

Материјал Опис Направен Од 100% Полиестер Влакна (Полиестер).Производ Перформанси Двојно Крои Да Се Подобри Издржливост.На Ткаенина Се Чувствува Свилен Мазна.Кога Тоа Ќе Пристигне, Вие Целосно Ќе Ги Почитуваат Изработка И Квалитетот На Ова Знаме.Времето Отпор-Без Разлика Дали Тоа Е Есен, Зима, Пролет Или Лето, Нашето Знаме Можат Да Го Издржат Секој Дожд, Снег Или Силна Сончева Светлина.Тоа Ќе Трае Подолго Од Вашите Соседи И Да Останат Живи Засекогаш!.Применливи Сценарија Декоративни Знамиња, Главно Се Користи Во Courtyards, Градини, Цвет Садови, Итн.Погодна За Секој Тераса Или Балкон, И Да Се Направи Шармантен Украси За Било Дворот Или Тревник.Измијте Опис На Рака Машина За Перење Е Измиен, И Тоа Не Е Избелени.Најдобра Услуга : Ако Не Сте Задоволни Или Прашања Пред И Откако Ќе Го Купи Производот, Само Да Не Контактирате Директно.Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ви Помогне Со Во Рок Од 24 Часа.Боја : сина | Големина : 28"x40".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи